Iva Primorac vs. Jana Fett 18.06.2020

Iva Primorac vs. Jana Fett 18.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

18.06.201. koloIva Primorac Jana Fett 6-4, 6-4 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Iva Primorac Iva Primorac podáva0-0
0-0, 0-15, 30-15
1-0Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Iva Primorac Iva Primorac podáva2-0
0-0
3-0Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30
Iva Primorac Iva Primorac podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-15
4-1Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 0-15, 0-40
Iva Primorac Iva Primorac podáva4-2
0-0, 15-15, 15-30, 30-30
5-2Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-15, 15-40
Iva Primorac Iva Primorac podáva5-3
0-0, 0-30, 15-30, 40-30, A-40, 40-40
5-4Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP]
6-4
2
Iva Primorac Iva Primorac podáva0-0
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP]
0-1Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 0-15, 15-40
Iva Primorac Iva Primorac podáva0-2
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP]
Iva Primorac Iva Primorac podáva1-1
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP]
1-2Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-0, 30-15
Iva Primorac Iva Primorac podáva2-2
0-0, 0-30, 15-40[BP]
2-3Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Iva Primorac Iva Primorac podáva3-3
0-0, 15-15, 30-15, 40-30
4-3Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP]
Iva Primorac Iva Primorac podáva5-3
0-0, 0-30
5-4Jana Fett Jana Fett podáva
0-0, 15-0, 30-0
6-4

Iva Primorac
Chorvátsko
10.04.96, 24 rokov




665
41
37 263 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
02.11.96, 23 rokov




218
271
428 190 $
Jana Fett
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Iva Primorac vs. Jana Fett - Vzájomné zápasy

18.06.201. koloIva PrimoracJana Fett6-4, 6-4 detail zápasu All Lower antuka
19.08.132. kolo kval.Jana FettIva Primorac2-6, 6-1, 6-3 detail zápasuAustria Portschach antuka

Iva Primorac - posledné zápasy

All Lower - antuka
19.06.20
1. kolo
vs. Tereza Mrdeza2-6, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Jana Fett6-4, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Silvia Njiric6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
21.11.19
2. kolo
vs. Pia Lovric5-7, 6-75 prehradetail zápasu
19.11.19
1. kolo
vs. Nicole Nadel6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
15.11.19
štvrťfinále
vs. Daniela Vismane4-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Lisa Matviyenko7-5, 6-1 výhradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Dominique Schaefer6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
08.11.19
štvrťfinále
vs. Eva Lys2-6, 7-65, 4-6 prehradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Elina Nepliy2-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Hungary W25 Kaposvar - antuka
26.09.19
2. kolo
vs. Georgia Andreea Craciun4-6, 2-6 prehradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Draginja Vukovic7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Austria W25 Vienna - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Emily Welker6-1, 2-6, 7-10 prehradetail zápasu
Germany W60 Hechingen - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Teliana Pereira2-6, 0-1, - Iva Primorac - skrečprehradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Mariana Drazic6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Germany W25+H Bad - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Malene Helgo4-6, 6-74 prehradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Eva Lys6-0, 6-4 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Chantal Sauvant5-7, 6-2, 10-5 výhradetail zápasu
Germany W25 Horb - antuka
25.07.19
2. kolo
vs. Simona Waltert1-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Chiara Scholl6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Germany W25 Aschaffenburg - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Ekaterina Makarova (1996)4-6, 5-7 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Tereza Polakova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Juliane Triebe6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Germany W60 Versmold - antuka
08.07.19
kvalifik.
vs. Chiara Scholl3-6, 6-75 prehradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Gina Marie Dittmann6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25 Stuttgart - antuka
03.07.19
1. kolo
vs. Johana Markova4-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.07.19
kvalifik.
vs. Kristina Milenkovic6-1, 7-5 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Chantal Sauvant6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Italy W25 Tarvisio - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Pia Cuk6-76, 6-3, 4-6 prehradetail zápasu

Jana Fett - posledné zápasy

All Lower - antuka
18.06.20
1. kolo
vs. Iva Primorac4-6, 4-6 prehradetail zápasu
United Kingdom W25 Sunderland - tvrdý I.
28.02.20
štvrťfinále
vs. Viktoriya Tomova5-7, 1-6 prehradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Lou Brouleau4-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Lara Salden6-3, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom W25 Glasgow - tvrdý I.
21.02.20
štvrťfinále
vs. Viktoriya Tomova3-6, 4-6 prehradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Samantha Murray4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Lara Salden1-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
15.02.20
semifinále
vs. Sofya Lansere5-7, 1-6 prehradetail zápasu
14.02.20
štvrťfinále
vs. Irina Khromacheva6-3, 2-0, Irina Khromacheva - skrečvýhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Anna Kubareva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Anna Siskova6-0, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Estonia Fed Cup - tvrdý I.
08.02.20
vs. Camila Giorgi6-74, 4-6 prehradetail zápasu
07.02.20
vs. Elina Svitolina3-6, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
05.02.20
vs. Viktoriya Tomova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
France W60 Andrezieux - tvrdý I.
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Gaelle Desperrier7-67, 6-75, 6-10 prehradetail zápasu
Hongkong W25 Hong - tvrdý
10.01.20
štvrťfinále
vs. Moyuka Uchijima2-6, 3-6 prehradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Mei Yamaguchi6-1, 6-0 výhradetail zápasu
08.01.20
1. kolo
vs. Elena Malygina6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
28.11.19
2. kolo
vs. Tayisiya Morderger3-6, 3-2, - Jana Fett - skrečprehradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Alija Merdeeva6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
25.11.19
finále
vs. Giulia Gatto-Monticone6-2, 3-6, 5-7 prehradetail zápasu
23.11.19
semifinále
vs. Oceane Dodin6-3, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
22.11.19
štvrťfinále
vs. Mariam Bolkvadze6-2, 6-3 výhradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Susan Bandecchi6-2, 7-62 výhradetail zápasu
19.11.19
1. kolo
vs. Federica Bilardo6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) Taipei - koberec
13.11.19
1. kolo
vs. Urszula Radwanska6-0, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
13.10.19
2. kolo kval.
vs. Tereza Martincova2-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.10.19
1. kolo kval.
vs. Darija Jurak6-4, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom W25 Roehampton - tvrdý
27.09.19
semifinále
vs. Indy De Vroome3-6, 3-6 prehradetail zápasu
26.09.19
štvrťfinále
vs. Daria Snigur7-5, 6-2 výhradetail zápasu
<