ZÁPAS
08.07.19 | 1. kolo kval. | Iva Primorac | Gina Marie Dittmann | 6-3, 6-2 | W60 Versmold | antuka |
ŠTATISTIKY
Iva Primorac | Gina Marie Dittmann | |
1. podanie % | 44/67 (66%) | 44/57 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/44 (66%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/23 (48%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/57 (54%) | 27/67 (40%) |
Vyhrané body celkom | 71/124 (57%) | 53/124 (43%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Gina Marie Dittmann | |
0-0 | ||
Iva Primorac | 1-2 | |
2-2 | Gina Marie Dittmann | |
Iva Primorac | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
Iva Primorac | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Gina Marie Dittmann | |
6-3 |
2 | ||
Iva Primorac | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gina Marie Dittmann | |
0-0 | ||
Iva Primorac | 2-0 | |
Iva Primorac | 3-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Gina Marie Dittmann | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Iva Primorac | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Gina Marie Dittmann | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
10.09.02, 21 rokov
10.09.02, 21 rokov
Iva Primorac vs. Gina Marie Dittmann - Vzájomné zápasy
08.07.19 | 1. kolo kval. | Iva Primorac | Gina Marie Dittmann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W60 Versmold | antuka |
Iva Primorac form & Gina Marie Dittmann form
Iva Primorac - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 1-1, - Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Daniela Vismane | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Christina Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Lea Nilsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. June Bjork | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Gina Marie Dittmann - posledné zápasy
W15 Champaign - tvrdý I. | ||||
11.11.23 finále | vs. Stefani Webb | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Xin Tong Wang | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Kolie Allen | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Megan Heuser | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 6-74, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Selina Dal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Himari Sato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Kateryna Bennasar Motilla | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Aubane Droguet | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 0-6, 6-78 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Carolina Coletti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Julia Riera | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Fitriana Sabrina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Valeria Bhunu | 3-6, 1-6 | detail zápasu |