ZÁPAS
01.07.18 | 2. kolo kval. | Iulia Maria Ivascu | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-3 | Focsani | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
06.02.98, 26 rokov
06.02.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.11.75, 48 rokov
11.11.75, 48 rokov
Iulia Maria Ivascu vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Vzájomné zápasy
01.07.18 | 2. kolo kval. | Iulia Maria Ivascu | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Focsani | antuka |
04.08.14 | 2. kolo kval. | Iulia Maria Ivascu | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-73, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Arad | antuka |
Iulia Maria Ivascu form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Iulia Maria Ivascu - posledné zápasy
Focsani - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Madalina Grigoriu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Csenge Furak | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Yang Lee | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.16 1. kolo | vs. Cristina Ene | 3-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Giana Cormos | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.16 kvalifik. | vs. Elena Madalina Capraru | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
20.05.16 štvrťfinále | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.16 2. kolo | vs. Yasmyn Gulman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.05.16 1. kolo | vs. Cristina Ene | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.16 kvalifik. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.16 1. kolo | vs. Marina Shamayko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.16 kvalifik. | vs. Francesca Gaida | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Albena - antuka | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Hristina Dyankova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.10.15 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Gabriela Aura Zarnoveanu - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Menguene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |