ZÁPAS
24.10.16 | 1. kolo | Isabella Shinikova | Stefanie Voegele | 7-64, 2-6, 6-4 | Poitiers | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Isabella Shinikova | Stefanie Voegele | |
1. podanie % | 70/116 (60%) | 60/103 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 49/70 (70%) | 44/60 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 23/46 (50%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané body z returnu | 37/103 (36%) | 44/116 (38%) |
Vyhrané body celkom | 109/219 (50%) | 110/219 (50%) |
Dvojchyby | 9 | 7 |
Esá | 4 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Isabella Shinikova vs. Stefanie Voegele - Vzájomné zápasy
24.10.16 | 1. kolo | Isabella Shinikova | Stefanie Voegele | 7-64, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Poitiers | tvrdý I. |
Isabella Shinikova form & Stefanie Voegele form
Isabella Shinikova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
22.02.24 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Stefanie Voegele - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 7-61, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 3-6, 1-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Anna Klasen | 2-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Stella Wiesemann | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 7-66, 6-73 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
16.07.22 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Grace Min | 6-2, 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Berlin - tráva | ||||
12.06.22 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.06.22 1. kolo kval. | vs. Xinyun Han | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
10.06.22 semifinále | vs. Laura Siegemund | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.22 štvrťfinále | vs. Sinja Kraus | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
08.06.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, - Stefanie Voegele - skreč | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.22 kvalifik. | vs. Chloe Paquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.22 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
04.04.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 1-6 | detail zápasu |