ZÁPAS
23.07.18 | kvalifik. | Irys Ekani | Ramu Ueda | 6-1, 6-3 | Porto | antuka |
ŠTATISTIKY
Irys Ekani | Ramu Ueda | |
1. podanie % | 33/50 (66%) | 33/44 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/33 (70%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkom | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Irys Ekani | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irys Ekani | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irys Ekani | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Irys Ekani | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irys Ekani | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irys Ekani | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irys Ekani | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irys Ekani | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Irys Ekani vs. Ramu Ueda - Vzájomné zápasy
23.07.18 | kvalifik. | Irys Ekani | Ramu Ueda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Porto | antuka |
Irys Ekani form & Ramu Ueda form
Irys Ekani - posledné zápasy
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ramu Ueda - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |