INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andreea Ghitescu vs. Irys Ekani - Vzájomné zápasy
04.04.18 | 1. kolo | Irys Ekani | Andreea Ghitescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Andreea Ghitescu form & Irys Ekani form
Andreea Ghitescu - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.11.19 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.11.19 semifinále | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Irys Ekani - posledné zápasy
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 0-1, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 3-4, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Fanny Norin | 6-76, 0-1, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Savine Erler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 0-2, - Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.21 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anaelle Leclercq | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Marie Temin | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-1 | detail zápasu |