INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Irina Maria Bara vs. Loudmilla Bencheikh - Vzájomné zápasy
12.09.17 | 1. kolo | Irina Maria Bara | Loudmilla Bencheikh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Biarritz | antuka |
Irina Maria Bara form & Loudmilla Bencheikh form
Irina Maria Bara - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu |
Loudmilla Bencheikh - posledné zápasy
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
17.01.20 štvrťfinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.20 1. kolo | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-3 | detail zápasu |