Rusko
31.12.96, 27 rokov
31.12.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ksenia Dmitrieva vs. Irina Maria Bara - Vzájomné zápasy
03.11.14 | 2. kolo | Irina Maria Bara | Ksenia Dmitrieva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ksenia Dmitrieva form & Irina Maria Bara form
Ksenia Dmitrieva - posledné zápasy
Parnu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo | vs. Elena Malygina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Jennifer Zerbone | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Teodora Sabljarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
18.04.16 kvalifik. | vs. Phillis Vanenburg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
11.04.16 kvalifik. | vs. Kseniia Bekker | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.16 2. kolo kval. | vs. Sasha Alexander | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.03.16 kvalifik. | vs. Daria Orichkevitch | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Claudia Franze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.03.16 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Alina Zubkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.16 kvalifik. | vs. Claudia Franze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.03.16 1. kolo | vs. Varvara Flink | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Melis Bayraktaroglu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.15 2. kolo | vs. Agnes Bukta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stakhanova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.15 kvalifik. | vs. Akiho Kakuya | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 5-7, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Kim-Alice Grajdek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.08.15 2. kolo | vs. Keren Shlomo | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.15 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Helen Parish | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.07.15 2. kolo | vs. Emma Flood | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Chaoyi Chen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Chalena Scholl | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Irina Maria Bara - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu |