ZÁPAS
21.06.20 | 1. kolo | Irene Lavino | Angelica Raggi | 6-4, 4-6, 10-7 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Angelica Raggi | |
0-0, 15-40 | ||
Irene Lavino | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Angelica Raggi | |
0-0 | ||
Irene Lavino | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Angelica Raggi | |
0-0 | ||
Irene Lavino | 2-3 | |
2-4 | Angelica Raggi | |
Irene Lavino | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-4 | Angelica Raggi | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Irene Lavino | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Angelica Raggi | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40 | ||
Irene Lavino | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-0 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Irene Lavino | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Angelica Raggi | |
0-0, 15-15 | ||
Irene Lavino | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Angelica Raggi | |
0-0 | ||
Irene Lavino | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Angelica Raggi | |
0-0, 0-15 | ||
Irene Lavino | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Angelica Raggi | |
0-0 | ||
Irene Lavino | 0-1 | |
1-1 | Angelica Raggi | |
Irene Lavino | 2-1 | |
2-2 | Angelica Raggi | |
Irene Lavino | 3-2 | |
4-2 | Angelica Raggi | |
Irene Lavino | 4-3 | |
5-5 | Angelica Raggi | |
Irene Lavino | 6-5 | |
6-6 | Angelica Raggi | |
Irene Lavino | 7-6 | |
8-6 | Angelica Raggi | |
10-7 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Irene Lavino vs. Angelica Raggi - Vzájomné zápasy
21.06.20 | 1. kolo | Irene Lavino | Angelica Raggi | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Irene Lavino form & Angelica Raggi form
Irene Lavino - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - skreč | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Angelica Raggi - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 7-65, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-77, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Alexia Mosteanu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-5, 6-3 | detail zápasu |