ZÁPAS
16.05.17 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-3 | La Bisbal | antuka |
ŠTATISTIKY
Irene Burillo Escorihuela | Marina Bassols Ribera | |
1. podanie % | 37/56 (66%) | 41/58 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/37 (62%) | 16/41 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/19 (32%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 35/58 (60%) | 27/56 (48%) |
Vyhrané body celkom | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Irene Burillo Escorihuela vs. Marina Bassols Ribera - Vzájomné zápasy
24.11.20 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Las | antuka |
06.09.19 | štvrťfinále | Marina Bassols Ribera | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
16.05.17 | 1. kolo | Irene Burillo Escorihuela | Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | La Bisbal | antuka |
Irene Burillo Escorihuela form & Marina Bassols Ribera form
Irene Burillo Escorihuela - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
22.02.24 štvrťfinále | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
15.02.24 štvrťfinále | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Marina Bassols Ribera - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | detail zápasu |