ZÁPAS
04.04.19 | 2. kolo | Ipek Soylu | Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ipek Soylu | Zhibek Kulambayeva | |
1. podanie % | 27/44 (61%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/27 (85%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/17 (47%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/36 (67%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ipek Soylu | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Soylu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Soylu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Soylu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Soylu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Soylu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Soylu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ipek Soylu vs. Zhibek Kulambayeva - Vzájomné zápasy
04.04.19 | 2. kolo | Ipek Soylu | Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ipek Soylu form & Zhibek Kulambayeva form
Ipek Soylu - posledné zápasy
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
21.07.19 finále | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
23.06.19 finále | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.06.19 finále | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.19 semifinále | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.19 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Zhibek Kulambayeva - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |