ZÁPAS
17.09.16 | semifinále | Ipek Soylu | Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | Zhuhai | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ipek Soylu | Nigina Abduraimova | |
1. podanie % | 32/45 (71%) | 35/61 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/32 (75%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/13 (38%) | 6/26 (23%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 35/61 (57%) | 16/45 (36%) |
Vyhrané body celkom | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 0 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ipek Soylu vs. Nigina Abduraimova - Vzájomné zápasy
17.09.16 | semifinále | Ipek Soylu | Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Zhuhai | tvrdý |
26.05.14 | štvrťfinále | Nigina Abduraimova | Ipek Soylu | 7-64, 7-64 | detail zápasu | Bukhara | tvrdý |
Ipek Soylu form & Nigina Abduraimova form
Ipek Soylu - posledné zápasy
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
21.07.19 finále | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
23.06.19 finále | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.06.19 finále | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.19 semifinále | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.19 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Nigina Abduraimova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | detail zápasu |