ZÁPAS
16.09.17 | 1. kolo kval. | Ipek Soylu | Meiqi Guo | 6-2, 6-1 | Guangzhou | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ipek Soylu | Meiqi Guo | |
1. podanie % | 36/51 (71%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/36 (72%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/47 (60%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkom | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ipek Soylu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Meiqi Guo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ipek Soylu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Meiqi Guo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Soylu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Meiqi Guo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Soylu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Meiqi Guo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ipek Soylu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Meiqi Guo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Soylu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Meiqi Guo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Soylu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Meiqi Guo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ipek Soylu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ipek Soylu vs. Meiqi Guo - Vzájomné zápasy
16.09.17 | 1. kolo kval. | Ipek Soylu | Meiqi Guo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Guangzhou | tvrdý |
Ipek Soylu form & Meiqi Guo form
Ipek Soylu - posledné zápasy
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
21.07.19 finále | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
23.06.19 finále | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.06.19 finále | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.19 semifinále | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.19 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Meiqi Guo - posledné zápasy
W50 Wuning - tvrdý | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 4-2, Yi Tsen Cho - skreč | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Meiling Wang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - skreč | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | detail zápasu |