ZÁPAS
23.03.15 | 1. kolo kval. | Ipek Soylu | Andreea Mitu | 6-0, 6-1 | Miami | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ipek Soylu | Andreea Mitu | |
1. podanie % | 23/41 (56%) | 22/38 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/23 (83%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/38 (58%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkom | 51/79 (65%) | 28/79 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ipek Soylu vs. Andreea Mitu - Vzájomné zápasy
23.03.15 | 1. kolo kval. | Ipek Soylu | Andreea Mitu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Miami | tvrdý |
Ipek Soylu form & Andreea Mitu form
Ipek Soylu - posledné zápasy
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
21.07.19 finále | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
23.06.19 finále | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.06.19 finále | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.19 semifinále | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.19 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Andreea Mitu - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detail zápasu |