INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Rebeca Pereira vs. Ipek Oz - Vzájomné zápasy
05.09.17 | 1. kolo | Ipek Oz | Rebeca Pereira | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Rebeca Pereira form & Ipek Oz form
Rebeca Pereira - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Bueno | 6-4, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yelena Isabel Sanchez Contreras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Annika Penickova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Summer Curtis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Mattioli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Alessandra Crump | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Ipek Oz - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |