ZÁPAS
14.07.18 | 1. kolo kval. | Ipek Oz | Polina Nazarchuk | 6-4, 7-5 | Astana | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ipek Oz | Polina Nazarchuk | |
1. podanie % | 39/62 (63%) | 42/59 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/39 (59%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/23 (43%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 32/59 (54%) | 29/62 (47%) |
Vyhrané body celkom | 65/121 (54%) | 56/121 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
3-1 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ipek Oz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Ipek Oz | 3-3 | |
Ipek Oz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-4 | Polina Nazarchuk | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ipek Oz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Ipek Oz | 0-2 | |
Ipek Oz | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Ipek Oz | 0-4 | |
0-0, 40-30 | ||
Ipek Oz | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-5 | Polina Nazarchuk | |
5-5 | Polina Nazarchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ipek Oz | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.10.99, 24 rokov
06.10.99, 24 rokov
Ipek Oz vs. Polina Nazarchuk - Vzájomné zápasy
14.07.18 | 1. kolo kval. | Ipek Oz | Polina Nazarchuk | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Astana | tvrdý |
Ipek Oz form & Polina Nazarchuk form
Ipek Oz - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Polina Nazarchuk - posledné zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 1-4, - Polina Nazarchuk - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 1-4, - Polina Nazarchuk - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ronnie Naor | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Dinara Alloyarova | 3-6, - Polina Nazarchuk - skreč | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Maria Titova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 5-0, Polina Golubovskaya - skreč | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Daria Mishina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Karina Kalkenova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Aryna Filistovich | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.18 kvalifik. | vs. Azaliya Badegyeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Davletova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | detail zápasu |