Litva
21.01.99, 25 rokov
21.01.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Paulina Bakaite vs. Ipek Oz - Vzájomné zápasy
07.11.17 | 1. kolo | Ipek Oz | Paulina Bakaite | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Paulina Bakaite form & Ipek Oz form
Paulina Bakaite - posledné zápasy
Hilton Head - antuka | ||||
25.09.18 2. kolo kval. | vs. Ruth Marsh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Claire Mitchell | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama - tvrdý | ||||
19.03.18 1. kolo | vs. Maria Toma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Zeynep Naz Ozturk | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bursa - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Kononova | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Sanaz Marand | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Veronika Stotyka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | Kotomi Takahata - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Aymet Uzcategui | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 6-1, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Marketa Petruzelova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
22.04.17 Rubber 1 | vs. Malene Helgo | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.04.17 Rubber 1 | vs. Emilie Francati | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.04.17 Rubber 1 | vs. Mai El Kamash | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
20.04.17 Rubber 1 | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Karen Barritza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Ipek Oz - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |