INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ioana Loredana Rosca vs. Irina Maria Bara - Vzájomné zápasy
02.02.15 | kvalifik. | Ioana Loredana Rosca | Irina Maria Bara | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Grenoble | tvrdý I. |
05.08.13 | 1. kolo | Ioana Loredana Rosca | Irina Maria Bara | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Arad | antuka |
Ioana Loredana Rosca form & Irina Maria Bara form
Ioana Loredana Rosca - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.23 štvrťfinále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - skreč | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.22 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Irina Maria Bara - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu |