ZÁPAS
13.03.19 | 1. kolo | Ioana Loredana Rosca | Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | W25+H Kazan | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Ioana Loredana Rosca | Elizaveta Koklina | |
1. podanie % | 35/52 (67%) | 20/49 (41%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/35 (74%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 17/52 (33%) |
Vyhrané body celkom | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ioana Loredana Rosca | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Elizaveta Koklina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ioana Loredana Rosca vs. Elizaveta Koklina - Vzájomné zápasy
13.03.19 | 1. kolo | Ioana Loredana Rosca | Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25+H Kazan | tvrdý I. |
Ioana Loredana Rosca form & Elizaveta Koklina form
Ioana Loredana Rosca - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.23 štvrťfinále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - skreč | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.22 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Elizaveta Koklina - posledné zápasy
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Hadassah Grace Msine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Sophie Luescher | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Van Emst | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Mrvic | 1-0, Andrea Mrvic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | - Elizaveta Koklina - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | detail zápasu |