ZÁPAS
17.09.18 | kvalifik. | Ioana Gaspar | Elena-Teodora Cadar | 6-1, 6-4 | Dobrich | antuka |
ŠTATISTIKY
Ioana Gaspar | Elena-Teodora Cadar | |
1. podanie % | 37/53 (70%) | 20/44 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/37 (68%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/16 (25%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/44 (66%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané body celkom | 58/97 (60%) | 39/97 (40%) |
Dvojchyby | 8 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ioana Gaspar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
Ioana Gaspar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Gaspar | 3-1 | |
0-0, 40-15 | ||
4-1 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Gaspar | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Gaspar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Ioana Gaspar | 2-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Ioana Gaspar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Ioana Gaspar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Ioana Gaspar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ioana Gaspar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ioana Gaspar vs. Elena-Teodora Cadar - Vzájomné zápasy
17.09.18 | kvalifik. | Ioana Gaspar | Elena-Teodora Cadar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Dobrich | antuka |
11.09.18 | 1. kolo | Ioana Gaspar | Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Varna | antuka |
23.08.17 | 1. kolo | Ioana Gaspar | Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Ioana Gaspar form & Elena-Teodora Cadar form
Ioana Gaspar - posledné zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
02.07.21 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 štvrťfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 štvrťfinále | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Elena-Teodora Cadar - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Sandra Samir | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu |