ZÁPAS
10.07.17 | 1. kolo | Ingrid Martins | Amanda Andrade Silva | 6-2, 6-0 | Campos Do | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ingrid Martins | Amanda Andrade Silva | |
1. podanie % | 26/40 (65%) | 28/49 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/26 (77%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/14 (43%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 14/40 (35%) |
Vyhrané body celkom | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
26.12.96, 27 rokov
26.12.96, 27 rokov
Ingrid Martins vs. Amanda Andrade Silva - Vzájomné zápasy
10.07.17 | 1. kolo | Ingrid Martins | Amanda Andrade Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Campos Do | tvrdý |
Ingrid Martins form & Amanda Andrade Silva form
Ingrid Martins - posledné zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Usue Maitane Arconada | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.22 kvalifik. | vs. Hibah Shaikh | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 6-76, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
25.06.22 štvrťfinále | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.22 semifinále | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.22 2. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Jana Fett | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Bishop | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brina Sulin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-4, - Ingrid Martins - skreč | detail zápasu | |
W80 Oeiras - antuka | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - tvrdý | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 0-5, - Ingrid Martins - skreč | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Blumenau - antuka | ||||
14.01.22 štvrťfinále | vs. Eva Vedder | 6-75, - Ingrid Martins - skreč | detail zápasu | |
13.01.22 2. kolo | vs. Juliana Munhoz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Julia Klimovicz | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Amanda Andrade Silva - posledné zápasy
Campos Do - tvrdý | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Akilah James | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Camila Romero | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Takita Dos Santos Gabriela | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Libby Muma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Evelin Taise Baziloni Gouveia | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Magdalena Ekert | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Ignacia Marin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 7-64, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bauru - antuka | ||||
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lins - antuka | ||||
11.04.16 kvalifik. | vs. Constanza Vega | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Evelin Taise Baziloni Gouveia | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Gaia Sanesi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bertioga - tvrdý | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guaruja - tvrdý | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
25.07.15 1. kolo kval. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
23.03.15 1. kolo | vs. Giovanna Tomita | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ribeirao Preto - antuka | ||||
16.03.15 2. kolo kval. | vs. Yasmine Guimaraes | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.15 kvalifik. | vs. Ivania Martinich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
02.03.15 2. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.03.15 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Bianca Ravinis Lombardi | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.15 2. kolo kval. | vs. Catalina Pella | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
02.06.14 kvalifik. | vs. Barbara Oliveira | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu |