Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
02.10.99, 24 rokov
02.10.99, 24 rokov
Ines Murta vs. Timea Pavlickova - Vzájomné zápasy
15.01.18 | kvalifik. | Ines Murta | Timea Pavlickova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Ines Murta form & Timea Pavlickova form
Ines Murta - posledné zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - skreč | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 finále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.23 semifinále | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 finále | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.23 semifinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.02.23 štvrťfinále | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detail zápasu |
Timea Pavlickova - posledné zápasy
Hammamet - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Jessica Ho | 7-67, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Tumova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.18 kvalifik. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-4, 1-6, 3-2, Weronika Jasmina Forys - skreč | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Laura Tinello | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.18 kvalifik. | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.05.17 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Marie Temin | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.02.17 kvalifik. | vs. Francesca Jones | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.02.17 2. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.17 1. kolo | vs. Giorgia Testa | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.01.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.17 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Smirnova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 0-6, 2-6 | detail zápasu |