Španielsko
11.03.00, 24 rokov
11.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Laura Lopez Giese vs. Ines Murta - Vzájomné zápasy
06.09.17 | 1. kolo | Ines Murta | Laura Lopez Giese | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Laura Lopez Giese form & Ines Murta form
Laura Lopez Giese - posledné zápasy
Don Benito - koberec | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Margarita Betova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Britt Geukens | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Sara Escoda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
14.02.18 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.18 kvalifik. | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 2-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Margherita Brufani | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Maria Joao Koehler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. Ksenija Sharifova | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Laia Conde Monfort | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Irene Garceran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 6-77, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Alba Pedrero Galindo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mironova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Celia Montero Estevan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
09.05.16 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Marina Rodriguez Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tarragona - antuka | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Gemma Garcia | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.16 2. kolo kval. | vs. Ksenija Sharifova | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Paola Exposito Diaz-Delgad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Maria Joao Koehler | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Ines Murta - posledné zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - skreč | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 finále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.23 semifinále | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 finále | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.23 semifinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.02.23 štvrťfinále | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detail zápasu |