ZÁPAS
01.05.19 | 1. kolo | Ines Ibbou | Ying Zhang | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Ines Ibbou | Ying Zhang | |
1. podanie % | 32/48 (67%) | 37/62 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/32 (81%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/62 (50%) | 15/48 (31%) |
Vyhrané body celkom | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ying Zhang | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ines Ibbou | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ines Ibbou | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ines Ibbou | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ines Ibbou | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ines Ibbou | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Ibbou | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ines Ibbou | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ines Ibbou | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ines Ibbou vs. Ying Zhang - Vzájomné zápasy
10.05.19 | štvrťfinále | Ines Ibbou | Ying Zhang | 7-5, 7-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
01.05.19 | 1. kolo | Ines Ibbou | Ying Zhang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ines Ibbou form & Ying Zhang form
Ines Ibbou - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-71, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Ying Zhang - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Vlada Zvereva | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Ruirui Zou | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 kvalifik. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | detail zápasu |