ZÁPAS
03.11.14 | 1. kolo | Ines Ferrer-Suarez | Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 6-1 | Vinaroz | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ines Ferrer-Suarez vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas - Vzájomné zápasy
03.11.14 | 1. kolo | Ines Ferrer-Suarez | Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Vinaroz | antuka |
Ines Ferrer-Suarez form & Marta Huqi Gonzalez Encinas form
Ines Ferrer-Suarez - posledné zápasy
Palmanova - antuka | ||||
23.02.15 1. kolo | vs. Roos Van Der Zwaan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
16.02.15 štvrťfinále | vs. Alice Savoretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.15 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.15 2. kolo | vs. Marina Guinart Espana | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
09.02.15 2. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.15 1. kolo | vs. Yuenu Li | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
10.11.14 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 0-3, - Ines Ferrer-Suarez - skreč | detail zápasu | |
Vinaroz - antuka | ||||
03.11.14 štvrťfinále | vs. Alice Savoretti | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.14 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.14 semifinále | vs. Diana Sumova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.14 2. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
27.10.14 2. kolo | vs. Marta Sexmilo Pascual | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.14 štvrťfinále | vs. Alice Savoretti | 6-2, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.14 1. kolo | vs. Ksenija Sharifova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
22.09.14 1. kolo | vs. Agni Stefanou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.14 2. kolo | vs. Lucy Brown | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
15.09.14 2. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.14 štvrťfinále | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.14 1. kolo | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
08.09.14 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.14 1. kolo | vs. Magda Aubets Macia | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Alphen aan - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Der Meij | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.09.14 kvalifik. | vs. Bernice Van De Velde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.14 1. kolo | vs. Sandra Zaniewska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo | vs. Polina Leykina | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo | vs. Pernilla Mendesova | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo | vs. Justine Ozga | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
28.07.14 kvalifik. | vs. Elena Bogdan | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.07.14 1. kolo | vs. Alice Balducci | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Sobota / - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Marta Huqi Gonzalez Encinas - posledné zápasy
W80 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Jade Bornay | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W80+H Valencia - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
13.10.22 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu |