Španielsko
20.11.01, 22 rokov
20.11.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
17.06.97, 26 rokov
17.06.97, 26 rokov
Paula Ortega Redondo vs. Imke Schluenzen - Vzájomné zápasy
11.03.18 | 2. kolo kval. | Imke Schluenzen | Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Paula Ortega Redondo form & Imke Schluenzen form
Paula Ortega Redondo - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Imke Schluenzen - posledné zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.18 kvalifik. | vs. Juliette Colard | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.04.16 1. kolo | vs. Lisa Whybourn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Frederikke Svarre | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.04.16 kvalifik. | vs. Marie Temin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.16 2. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Michaela Krauskova | Michaela Krauskova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Jazzamay Drew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
16.11.15 kvalifik. | vs. Miriam Civera Lima | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
09.11.15 kvalifik. | vs. Ema Burgic Bucko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Valentina Mokrova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 7-5, 2-2, - Imke Schluenzen - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Tina Tehrani | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu |