Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
07.02.00, 24 rokov
07.02.00, 24 rokov
Ilona Kremen vs. Kristina Sorokolet - Vzájomné zápasy
10.07.17 | 1. kolo kval. | Ilona Kremen | Kristina Sorokolet | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Ilona Kremen form & Kristina Sorokolet form
Ilona Kremen - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Kristina Sorokolet - posledné zápasy
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Sofya Treshcheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marija Venta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Kerrie Cartwright | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Lushkova | 6-2, 2-1, Viktoriya Lushkova - skreč | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Marina Guinart Espana | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Olga Puchkova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Nonna Kurginyan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Daria Afanasyeva (2000) | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
08.06.17 štvrťfinále | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.17 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-75, 7-60, 4-1, Valeriya Yushchenko - skreč | detail zápasu | |
06.06.17 1. kolo | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Polina Pekhova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Anna Laguza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Liniques Theron | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Sonya Latycheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.17 kvalifik. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu |