INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ilona Kremen vs. Isabella Bozicevic - Vzájomné zápasy
22.07.18 | 1. kolo kval. | Ilona Kremen | Isabella Bozicevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Baja | antuka |
Ilona Kremen form & Isabella Bozicevic form
Ilona Kremen - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Isabella Bozicevic - posledné zápasy
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Erica Layton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Alma Yosef | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Karin Altori | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-74, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 2-3, - Isabella Bozicevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 2-2, - Isabella Bozicevic - skreč | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Sasha Nelson | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leann Serna | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-4, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Jessie Culley | 1-4, - Isabella Bozicevic - skreč | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 2-6, 4-6 | detail zápasu |