Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
21.11.00, 23 rokov
21.11.00, 23 rokov
Ilona Kremen vs. Elina Sharipova - Vzájomné zápasy
26.05.18 | 1. kolo kval. | Ilona Kremen | Elina Sharipova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Andijan | tvrdý |
Ilona Kremen form & Elina Sharipova form
Ilona Kremen - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Elina Sharipova - posledné zápasy
W25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
02.12.18 kvalifik. | vs. Nadia Ravita | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.18 2. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
25.11.18 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Julia Daiya Barden | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Olesya Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 kvalifik. | vs. Maria Solnyshkina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-3, 4-0, Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Maria Solnyshkina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Polina Merenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Laylo Bakhodirova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Diana Shevchenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Yanina Darishina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Guzal Yusupova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Valentina Shleyn | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.04.16 kvalifik. | vs. Nonna Kurginyan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
05.10.15 kvalifik. | vs. Sura Assadova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.15 1. kolo | vs. Arina Folts | 0-6, 1-6 | detail zápasu |