ZÁPAS
14.03.18 | 1. kolo | Ilona Kremen | Daniella Moreno-Kaste | 6-1, 6-1 | Tampa | antuka |
ŠTATISTIKY
Ilona Kremen | Daniella Moreno-Kaste | |
1. podanie % | 24/37 (65%) | 24/36 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/24 (92%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/13 (46%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/36 (72%) | 9/37 (24%) |
Vyhrané body celkom | 54/73 (74%) | 19/73 (26%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ilona Kremen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Daniella Moreno-Kaste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilona Kremen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Daniella Moreno-Kaste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Daniella Moreno-Kaste | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-1 | Daniella Moreno-Kaste | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Daniella Moreno-Kaste | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daniella Moreno-Kaste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilona Kremen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Daniella Moreno-Kaste | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilona Kremen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Ilona Kremen | 3-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Ilona Kremen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Daniella Moreno-Kaste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
27.11.97, 26 rokov
27.11.97, 26 rokov
Ilona Kremen vs. Daniella Moreno-Kaste - Vzájomné zápasy
14.03.18 | 1. kolo | Ilona Kremen | Daniella Moreno-Kaste | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Tampa | antuka |
Ilona Kremen form & Daniella Moreno-Kaste form
Ilona Kremen - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Daniella Moreno-Kaste - posledné zápasy
Tampa - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Ilona Kremen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Melina Ferrero | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Tampa - antuka | ||||
15.03.17 1. kolo | vs. Elena Bovina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Manzanillo - tvrdý | ||||
22.06.15 kvalifik. | vs. Sarai Monarrez Yesaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Laura Margareta Luca | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.06.15 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Manzanillo - tvrdý | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Stephanie Petit | - Daniella Moreno-Kaste - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Medellin - antuka | ||||
06.04.15 1. kolo kval. | vs. Lauren Embree | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palm Harbor - antuka | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gainesville - antuka | ||||
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Alexis King | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Michaela Gordon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Spirit Edley | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.14 2. kolo kval. | vs. Samantha Harris | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
San Luis - tvrdý | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Vanessa Valdez Casas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quintana Roo - tvrdý | ||||
16.06.14 kvalifik. | vs. Ziyin Zhu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Coatzacoalcos - tvrdý | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Maria Smith | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pachuca - tvrdý | ||||
02.06.14 1. kolo | vs. Vera Bessonova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Lucelena Hoyo | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
05.04.14 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Medellin - antuka | ||||
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Maria Paula Medina Blanco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
07.10.13 1. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 3-6 | detail zápasu |