INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandra Morozova vs. Ilona Kremen - Vzájomné zápasy
17.08.17 | 2. kolo | Ilona Kremen | Alexandra Morozova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Alexandra Morozova form & Ilona Kremen form
Alexandra Morozova - posledné zápasy
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Elena Bovina | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sofija Zecevic | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Luisa Stefani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Catherine Leduc | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Dyane Estefania Barcena Del Bosque | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Ilona Kremen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.17 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Anna Danilina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Evansville - tvrdý | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.17 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
04.05.17 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.17 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Saint Martin - tvrdý | ||||
26.01.17 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.17 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Melissa Kopinski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
17.01.17 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.17 kvalifik. | vs. Helen Abigail Altick | 6-77, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
12.01.17 štvrťfinále | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.17 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.17 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.17 kvalifik. | vs. Desirae Krawczyk | 7-65, 6-1 | detail zápasu |
Ilona Kremen - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
12.04.19 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | detail zápasu |