ZÁPAS
23.06.18 | 1. kolo kval. | Ilinca Dalina Amariei | Maria Alexia Gandac | 6-3, 6-1 | Curtea De | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.07.01, 22 rokov
15.07.01, 22 rokov
Ilinca Dalina Amariei vs. Maria Alexia Gandac - Vzájomné zápasy
23.06.18 | 1. kolo kval. | Ilinca Dalina Amariei | Maria Alexia Gandac | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Curtea De | antuka |
Ilinca Dalina Amariei form & Maria Alexia Gandac form
Ilinca Dalina Amariei - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 4-1, Denislava Glushkova - skreč | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu |
Maria Alexia Gandac - posledné zápasy
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Hrabovska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-74, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Kristin Yordanova | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Tanasescu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Danai Petroula | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Adi Spiegelman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Toanchina | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-2, 6-2 | detail zápasu |