ZÁPAS
03.09.19 | kvalifik. | Ilinca Dalina Amariei | Andra Cristina Captan | 6-1, 6-3 | W15 Curtea | antuka |
ŠTATISTIKY
Ilinca Dalina Amariei | Andra Cristina Captan | |
1. podanie % | 29/47 (62%) | 36/65 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/29 (76%) | 21/36 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/18 (61%) | 8/29 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/65 (55%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkom | 69/112 (62%) | 43/112 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Andra Cristina Captan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Andra Cristina Captan | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andra Cristina Captan | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Andra Cristina Captan | |
0-0 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Andra Cristina Captan | |
0-0 | ||
Ilinca Dalina Amariei | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Andra Cristina Captan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilinca Dalina Amariei | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Andra Cristina Captan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
01.10.01, 22 rokov
01.10.01, 22 rokov
Ilinca Dalina Amariei vs. Andra Cristina Captan - Vzájomné zápasy
03.09.19 | kvalifik. | Ilinca Dalina Amariei | Andra Cristina Captan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Curtea | antuka |
Ilinca Dalina Amariei form & Andra Cristina Captan form
Ilinca Dalina Amariei - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 štvrťfinále | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Andra Cristina Captan - posledné zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | detail zápasu |