ZÁPAS
02.05.19 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Zhuoma Ni Ma | 5-7, 6-0, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Ilay Yoruk | Zhuoma Ni Ma | |
1. podanie % | 60/96 (63%) | 52/74 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/60 (62%) | 19/52 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/36 (39%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané break-bally | 9/11 (82%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 43/74 (58%) | 45/96 (47%) |
Vyhrané body celkom | 94/170 (55%) | 76/170 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ilay Yoruk | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Ilay Yoruk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilay Yoruk | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilay Yoruk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ilay Yoruk vs. Zhuoma Ni Ma - Vzájomné zápasy
02.05.19 | 2. kolo | Ilay Yoruk | Zhuoma Ni Ma | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ilay Yoruk form & Zhuoma Ni Ma form
Ilay Yoruk - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Zhuoma Ni Ma - posledné zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |