Srbsko
13.05.00, 23 rokov
13.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
23.09.00, 23 rokov
23.09.00, 23 rokov
Andrijana Stoilkovic vs. Ilaria Sposetti - Vzájomné zápasy
04.12.17 | 1. kolo kval. | Ilaria Sposetti | Andrijana Stoilkovic | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Andrijana Stoilkovic form & Ilaria Sposetti form
Andrijana Stoilkovic - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ilaria Sposetti - posledné zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |