ZÁPAS
18.09.17 | 1. kolo kval. | Ielizaveta Diachenko | Diana Bakuta | 7-64, 0-6, 6-4 | Bucha | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
13.04.01, 22 rokov
13.04.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
11.08.99, 24 rokov
11.08.99, 24 rokov
Ielizaveta Diachenko vs. Diana Bakuta - Vzájomné zápasy
18.09.17 | 1. kolo kval. | Ielizaveta Diachenko | Diana Bakuta | 7-64, 0-6, 6-4 | detail zápasu | Bucha | antuka |
Ielizaveta Diachenko form & Diana Bakuta form
Ielizaveta Diachenko - posledné zápasy
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Diana Bakuta | 7-64, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Nagurska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Pisareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Diana Bakuta - posledné zápasy
Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ramona Mataruga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Diana Borodina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Balaba | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ielizaveta Diachenko | 6-74, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.11.16 1. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Gunjee Sukhbat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Sophie Gerits | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Kateryna Baranivska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.03.16 kvalifik. | vs. Daria Orichkevitch | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Snita | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Dilara Yurtkuran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Janina Toljan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
12.05.14 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.05.14 kvalifik. | vs. Assel Jumamukhambetova | 1-6, 2-6 | detail zápasu |