ZÁPAS
24.06.18 | 1. kolo kval. | Ida Jarlskog | Julita Saner | 6-2, 6-0 | Bastad | antuka |
ŠTATISTIKY
Ida Jarlskog | Julita Saner | |
1. podanie % | 28/44 (64%) | 34/53 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/28 (57%) | 11/34 (32%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/16 (75%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 33/53 (62%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkom | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ida Jarlskog | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ida Jarlskog | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ida Jarlskog | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ida Jarlskog | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Julita Saner | |
2-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Julita Saner | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ida Jarlskog | 4-0 | |
Ida Jarlskog | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ida Jarlskog vs. Julita Saner - Vzájomné zápasy
24.06.18 | 1. kolo kval. | Ida Jarlskog | Julita Saner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Bastad | antuka |
16.06.18 | 1. kolo kval. | Ida Jarlskog | Julita Saner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Ystad | antuka |
Ida Jarlskog form & Julita Saner form
Ida Jarlskog - posledné zápasy
W25 Jonkoping - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 2-6, 6-4, 10-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-75, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Catalina Pella | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Lena Greiner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Yasar | 6-0, 2-0, Melis Yasar - skreč | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Annick Melgers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
15.07.18 finále | vs. Julia Rosenquist | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Julita Saner - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |