Hyojung Yea vs. Yuqi Sheng 11.06.2018

Hyojung Yea vs. Yuqi Sheng 11.06.2018 - Gyeongsan - porovnanie

ZÁPAS

11.06.182. kolo kval.Hyojung Yea Yuqi Sheng 6-2, 6-3 Republic of Korea Gyeongsan tvrdý

ŠTATISTIKY

6-3

Hyojung Yea
Kórea
13.02.94, 24 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
03.01.96, 22 rokov






16 306 $
Yuqi Sheng
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Hyojung Yea vs. Yuqi Sheng - Vzájomné zápasy

11.06.182. kolo kval.Hyojung YeaYuqi Sheng6-2, 6-3 detail zápasuRepublic of Korea Gyeongsan tvrdý
04.09.172. kolo kval.Hyojung YeaYuqi Sheng6-3, 6-3 detail zápasuRepublic of Korea Yeongwol tvrdý

Hyojung Yea - posledné zápasy

Republic of Korea Daegu - tvrdý
19.06.18
kvalifik.
vs. Zhibek Kulambayeva6-4, 6-74, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Chihiro Takayama6-3, 6-0 výhradetail zápasu
17.06.18
1. kolo kval.
vs. Jeongyun Lee6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gyeongsan - tvrdý
15.06.18
štvrťfinále
vs. Hanna Chang2-6, 2-6 prehradetail zápasu
14.06.18
2. kolo
vs. Se-Hyun Kim6-4, 6-0 výhradetail zápasu
13.06.18
1. kolo
vs. Sung-Hee Han6-4, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.18
kvalifik.
vs. Cherry Kim6-1, 6-4 výhradetail zápasu
11.06.18
2. kolo kval.
vs. Yuqi Sheng6-2, 6-3 výhradetail zápasu
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Subin Park6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Sangju - tvrdý I.
06.06.18
1. kolo
vs. Ayaka Okuno3-6, 3-6 prehradetail zápasu
05.06.18
kvalifik.
vs. Mi Seong Sim6-0, 6-3 výhradetail zápasu
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Chihiro Takayama6-2, 6-1 výhradetail zápasu
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Eun Se Jang6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea Changwon - tvrdý
22.05.18
kvalifik.
vs. Dabin Kim6-2, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Se-Hyun Kim6-1, 1-6, 6-0 výhradetail zápasu
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Eunji Lee (2001)6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Alina Silich4-6, 6-2, 6-76 prehradetail zápasu
Republic of Korea Goyang - tvrdý
07.05.18
2. kolo kval.
vs. Alicia Barnett1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Dami Lee6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
04.09.17
1. kolo kval.
vs. Ji Hey Lee6-0, 6-0 výhradetail zápasu
04.09.17
kvalifik.
vs. Dabin Oh1-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.09.17
2. kolo kval.
vs. Yuqi Sheng6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
15.06.17
2. kolo
vs. Seung-Yeon Hong0-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.06.17
1. kolo
vs. Patcharin Cheapchadej1-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Ashmitha Easwaramurthi6-1, 6-0 výhradetail zápasu
12.06.17
kvalifik.
vs. Natsuho Arakawa6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gimcheon - tvrdý
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Dayeon Back1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea Sangju - tvrdý
30.05.17
1. kolo
vs. Ji-Hee Choi1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
07.09.16
1. kolo
vs. Se-Hyun Kim3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Republic of Korea Yeongwol - tvrdý
03.09.16
semifinále
vs. Seung-Yeon Hong3-6, 0-6 prehradetail zápasu

Yuqi Sheng - posledné zápasy

Hongkong Hong Kong - tvrdý
10.07.18
1. kolo
vs. Kwan Yau Ng6-4, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Hongkong Hong Kong - tvrdý
18.06.18
1. kolo
vs. Mai Minokoshi1-6, 4-6 prehradetail zápasu
17.06.18
kvalifik.
vs. Justine Sophie Kwan Tung Leong6-73, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Gyeongsan - tvrdý
11.06.18
2. kolo kval.
vs. Hyojung Yea2-6, 3-6 prehradetail zápasu
China Changsha - tvrdý
02.06.18
2. kolo kval.
vs. Ai Wen Zhu4-6, 4-6 prehradetail zápasu
China Luzhou - tvrdý
27.05.18
kvalifik.
vs. Lingwei Kong1-6, 6-3, 4-6 prehradetail zápasu
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Siming Xu6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea Changwon - tvrdý
22.05.18
kvalifik.
vs. So-Ra Lee1-6, 5-7 prehradetail zápasu
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Da Hye Kim6-1, 7-62 výhradetail zápasu
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Yu Ju Lee6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea Incheon - tvrdý
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Sowjanya Bavisetti4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
09.05.18
2. kolo
vs. Lorraine M. Guillermo3-6, 2-6 prehradetail zápasu
07.05.18
1. kolo
vs. Ying Zhang6-4, Ying Zhang - skrečvýhradetail zápasu
China Nanjing - tvrdý
05.04.18
2. kolo
vs. Qiu Yu Ye1-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.04.18
1. kolo
vs. Yanni Liu6-4, 6-4 výhradetail zápasu
China Nanjing - tvrdý
27.03.18
1. kolo
vs. Aldila Sutjiadi0-6, 0-6 prehradetail zápasu
26.03.18
kvalifik.
vs. Jiahui Chen7-66, 6-1 výhradetail zápasu
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Yue Yu (2000)6-1, 6-3 výhradetail zápasu
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Mei Xu Wu6-1, 6-1 výhradetail zápasu
China Nanjing - tvrdý
19.03.18
kvalifik.
vs. Eunhye Lee (2000)6-3, 0-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.03.18
2. kolo kval.
vs. Shuyue Ma1-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
China Xiamen - tvrdý
27.02.18
1. kolo
vs. Shilin Xu0-6, 1-6 prehradetail zápasu
26.02.18
kvalifik.
vs. Siqi Cao7-5, 6-2 výhradetail zápasu
25.02.18
2. kolo kval.
vs. Le Zhao6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
06.02.18
1. kolo
vs. Margarita Skryabina6-3, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
05.02.18
kvalifik.
vs. Sina Zuger7-5, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
31.01.18
1. kolo
vs. Laura-Ioana Andrei4-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.01.18
kvalifik.
vs. Greetje Minnen2-6, 0-6 prehradetail zápasu
29.01.18
2. kolo kval.
vs. Brittany Collens6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
21.01.18
2. kolo kval.
vs. Anastasia Detiuc3-6, 3-6 prehradetail zápasu
<