Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
25.02.94, 30 rokov
25.02.94, 30 rokov
Honoka Kobayashi vs. Sinhee Kim - Vzájomné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Honoka Kobayashi | Sinhee Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
Honoka Kobayashi form & Sinhee Kim form
Honoka Kobayashi - posledné zápasy
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
24.05.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | detail zápasu |
Sinhee Kim - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Heejin Han | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Sun Min Ha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
05.06.18 kvalifik. | vs. Seunghyun Lee | 4-6, 1-3, - Sinhee Kim - skreč | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 7-5, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Chin-Wei Chan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, - Sinhee Kim - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Se Jin Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Chin-Wei Chan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
01.06.17 štvrťfinále | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.17 2. kolo | vs. You-Na Sul | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Chin-Wei Chan | 6-2, Chin-Wei Chan - skreč | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Ye Ji Jo | 6-0, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Frederikke Svarre | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Jiaqing Mo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 1-6, 4-6 | detail zápasu |