ZÁPAS
18.06.19 | kvalifik. | Honoka Kobayashi | Chihiro Takayama | 6-1, 6-1 | W15 Gimcheon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Honoka Kobayashi | Chihiro Takayama | |
1. podanie % | 30/42 (71%) | 24/41 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/30 (67%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/12 (50%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 16/42 (38%) |
Vyhrané body celkom | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Honoka Kobayashi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Honoka Kobayashi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Honoka Kobayashi vs. Chihiro Takayama - Vzájomné zápasy
18.06.19 | kvalifik. | Honoka Kobayashi | Chihiro Takayama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Gimcheon | tvrdý |
Honoka Kobayashi form & Chihiro Takayama form
Honoka Kobayashi - posledné zápasy
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
24.05.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Chihiro Takayama - posledné zápasy
W15 Fukui - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 0-3, - Chihiro Takayama - skreč | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Daria Domova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Yadav | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Riko Hiroshima | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.12.22 kvalifik. | vs. Ramu Ueda | 4-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 3-6, 7-68, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Zongyu Li | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Andra Sutherland | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Caroline Romeo | - Chihiro Takayama - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 0-4, - Chihiro Takayama - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.05.22 štvrťfinále | vs. Yidi Yang | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu |