INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Hiroko Kuwata vs. Sun-Jung Kim - Vzájomné zápasy
28.04.14 | 1. kolo | Hiroko Kuwata | Sun-Jung Kim | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Seoul | tvrdý |
Hiroko Kuwata form & Sun-Jung Kim form
Hiroko Kuwata - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Adriana Reami | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Victoria Flores | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Selina Dal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 štvrťfinále | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Mio Mushika | 6-3, 2-0, Mio Mushika - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Emerson Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 7-65, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu |
Sun-Jung Kim - posledné zápasy
Changwon - tvrdý | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Soomin Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Ji-Sun Kim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.05.15 kvalifik. | vs. Sung-Hee Han | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.14 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
30.06.14 1. kolo | vs. Ji-Young Kim | 1-3, - Sun-Jung Kim - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
23.06.14 2. kolo | vs. Sung-Hee Han | 6-1, 4-0, Sung-Hee Han - skreč | detail zápasu | |
23.06.14 štvrťfinále | vs. Sunam Jeong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo | vs. Seo-Kyung Kang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Hanna Chang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
26.05.14 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 5-7, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
28.04.14 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
21.04.14 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
28.10.13 1. kolo kval. | vs. Hyojung Yea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.13 kvalifik. | vs. Ah Song | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.13 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Yeong Wol - tvrdý | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Nam Yeon Jun | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.13 semifinále | vs. Yafan Wang | 2-6, 0-4, - Sun-Jung Kim - skreč | detail zápasu | |
02.09.13 2. kolo | vs. Nungnadda Wannasuk | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.13 štvrťfinále | vs. Ayu-Fani Damayanti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Yeong Wol - tvrdý | ||||
26.08.13 finále | vs. Yafan Wang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.13 2. kolo | vs. Nungnadda Wannasuk | 2-6, 5-2, Nungnadda Wannasuk - skreč | detail zápasu | |
26.08.13 štvrťfinále | vs. Min-Hwa Yu | 6-4, Min-Hwa Yu - skreč | detail zápasu | |
26.08.13 semifinále | vs. Seo-Kyung Kang | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.13 1. kolo | vs. Se Jin Lee | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Ah Song | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.13 2. kolo | vs. Seo-Kyung Kang | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.13 2. kolo | vs. Sung-Hee Han | 6-0, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.13 štvrťfinále | vs. Di Zhao | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu |