Francúzsko
05.03.02, 22 rokov
05.03.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
Helena Stevic vs. Louise Lampla - Vzájomné zápasy
04.11.19 | 2. kolo kval. | Helena Stevic | Louise Lampla | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Helena Stevic form & Louise Lampla form
Helena Stevic - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.04.24 2. kolo | vs. Natalija Senic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jade Psonka | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lyne Thach | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Julia Adams | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Gloriana Nahum | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 2-0, Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Romane Longueville | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Francesca Covi | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Naima Karamoko | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. June Bjork | 6-3, 5-1, June Bjork - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dunja Maric | 0-6, - Helena Stevic - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Korashvili | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Adi Bitton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 5-7, 3-5, - Helena Stevic - skreč | detail zápasu |
Louise Lampla - posledné zápasy
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |