Bielorusko
22.12.98, 25 rokov
22.12.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
14.11.00, 23 rokov
14.11.00, 23 rokov
Hanna Sokal vs. Polina Goloputova - Vzájomné zápasy
08.04.18 | 1. kolo kval. | Hanna Sokal | Polina Goloputova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Hanna Sokal form & Polina Goloputova form
Hanna Sokal - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - skreč | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.19 štvrťfinále | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
23.08.18 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Polina Goloputova - posledné zápasy
Astana - tvrdý | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Adelaida Allakhverdiyeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Arina Taluenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Kislyak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Diana Shevchenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Kristina Kislyak | 7-62, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Belogrivceva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Alexandra Grinchishina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Julyette Steur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
21.09.16 2. kolo | vs. Polina Novikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Yuliya Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Laylo Bakhodirova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Lusine Avanesyan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
18.01.16 kvalifik. | vs. Guzal Yusupova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Darya Shevchenko | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Dina Zhamiyeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Aktobe - tvrdý I. | ||||
26.01.15 kvalifik. | vs. Polina Novikova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
24.11.14 kvalifik. | vs. Yana Parshina | 4-6, 3-6 | detail zápasu |