Rusko
23.10.97, 26 rokov
18 693 $
23.10.97, 26 rokov
18 693 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
22.12.98, 25 rokov
22.12.98, 25 rokov
Elina Nepliy vs. Hanna Sokal - Vzájomné zápasy
19.08.18 | kvalifik. | Hanna Sokal | Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Elina Nepliy form & Hanna Sokal form
Elina Nepliy - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Hanna Sokal - posledné zápasy
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-4, - Hanna Sokal - skreč | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Volodko | 6-1, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.19 štvrťfinále | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Sofia Plotnikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Helen Ploskina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Klymenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
23.08.18 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 2. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-2, 2-0, Noel Saidenova - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-1, 6-3 | detail zápasu |