ZÁPAS
26.08.19 | 2. kolo kval. | Ha Yeong Ryu | Na Hyun Kang | 3-6, 6-3, 10-4 | W15 Yeongwol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kórea
28.01.03, 21 rokov
28.01.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
26.06.04, 19 rokov
26.06.04, 19 rokov
Ha Yeong Ryu vs. Na Hyun Kang - Vzájomné zápasy
28.08.23 | kvalifik. | Ha Yeong Ryu | Na Hyun Kang | 7-68, 6-0 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
26.08.19 | 2. kolo kval. | Ha Yeong Ryu | Na Hyun Kang | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Ha Yeong Ryu form & Na Hyun Kang form
Ha Yeong Ryu - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Na Hyun Kang | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jian Kang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 5-7, 6-4, 0-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Heerae Im | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Ji Hyun Kang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Ji Min Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Sol Hee Sim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Demi Tran | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Seon Young Um | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Dabin Oh | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Da Ye Kim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Ji Yeon So | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Na Hyun Kang - posledné zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Feier Hu | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Amittalai Prasutnawin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Akiko Omae | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Hyeran Yun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Eunji Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 7-67, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Youna Kim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Haram Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Seojin Oh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Shiori Fukuda | 0-6, 3-6 | detail zápasu |