ZÁPAS
11.02.19 | 1. kolo kval. | Gyulnara Nazarova | Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | W15 Shymkent | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 23 rokov
20.01.01, 23 rokov
Gyulnara Nazarova vs. Kseniya Yersh - Vzájomné zápasy
11.02.19 | 1. kolo kval. | Gyulnara Nazarova | Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Gyulnara Nazarova form & Kseniya Yersh form
Gyulnara Nazarova - posledné zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
22.02.19 štvrťfinále | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 2. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - skreč | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
22.09.18 finále | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.18 semifinále | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 štvrťfinále | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Kseniya Yersh - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu |