ZÁPAS
09.06.17 | semifinále | Guiomar Zuleta De Reales | Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-3, 6-3 | Madrid | antuka |
ŠTATISTIKY
Guiomar Zuleta De Reales | Rosa Vicens Mas | |
1. podanie % | 80/122 (66%) | 53/88 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 50/80 (63%) | 28/53 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/42 (45%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 44/88 (50%) | 53/122 (43%) |
Vyhrané body celkom | 113/210 (54%) | 97/210 (46%) |
Dvojchyby | 11 | 5 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Guiomar Zuleta De Reales vs. Rosa Vicens Mas - Vzájomné zápasy
19.03.23 | finále | Guiomar Zuleta De Reales | Rosa Vicens Mas | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | W25 Palmanova | antuka |
10.04.19 | 1. kolo | Guiomar Zuleta De Reales | Rosa Vicens Mas | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | W25+H Tunis | antuka |
04.12.17 | kvalifik. | Guiomar Zuleta De Reales | Rosa Vicens Mas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Nules | antuka |
09.06.17 | semifinále | Guiomar Zuleta De Reales | Rosa Vicens Mas | 6-72, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Madrid | antuka |
Guiomar Zuleta De Reales form & Rosa Vicens Mas form
Guiomar Zuleta De Reales - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 štvrťfinále | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 finále | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Rosa Vicens Mas - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
24.06.23 finále | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | detail zápasu |