ZÁPAS
28.10.17 | semifinále | Greta Arn | Shilin Xu | 6-1, 6-4 | Saguenay | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Greta Arn | Shilin Xu | |
1. podanie % | 28/40 (70%) | 37/60 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/12 (42%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/60 (53%) | 14/40 (35%) |
Vyhrané body celkom | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Greta Arn vs. Shilin Xu - Vzájomné zápasy
28.10.17 | semifinále | Greta Arn | Shilin Xu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Saguenay | tvrdý I. |
Greta Arn form & Shilin Xu form
Greta Arn - posledné zápasy
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Katarzyna Piter | - | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - skreč | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Shilin Xu - posledné zápasy
W25 Columbus - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.22 kvalifik. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - tvrdý | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.20 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Las - tvrdý | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Nicholasville - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - skreč | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Midland - tvrdý I. | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
24.01.20 1. kolo | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.20 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | detail zápasu |