INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Greta Arn vs. Anna Foldenyi-Dicker - Vzájomné zápasy
17.04.00 | kvalifik. | Greta Arn | Anna Foldenyi-Dicker | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Budapest | antuka |
Greta Arn form & Anna Foldenyi-Dicker form
Greta Arn - posledné zápasy
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Katarzyna Piter | - | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - skreč | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Anna Foldenyi-Dicker - posledné zápasy
Algiers - antuka | ||||
08.01.07 1. kolo | vs. Palma Kiraly | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vaihingen - antuka | ||||
28.06.04 2. kolo | vs. Sabine Klaschka | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.04 1. kolo | vs. Adriana Barna | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Fontanafredda - antuka | ||||
21.06.04 1. kolo | vs. Lina Stanciute | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
14.06.04 1. kolo | vs. Sabine Klaschka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
17.05.04 1. kolo | vs. Barbara Polidoro | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
17.05.04 2. kolo | vs. Hanna Nooni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Philadelphia Pennsylvania - tvrdý I. | ||||
27.10.03 1. kolo kval. | vs. Janet Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lafayette - antuka | ||||
06.10.03 1. kolo | vs. Milangela Morales | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.03 2. kolo | vs. Lindsay Lee-Waters | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greenville - antuka | ||||
29.09.03 1. kolo | vs. Nicole Shabaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.03 2. kolo | vs. Natalia Dziamidzenka | 6-76, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.03 štvrťfinále | vs. Kristen Schlukebir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Raleigh - antuka | ||||
22.09.03 2. kolo | vs. Vladimira Uhlirova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.03 1. kolo | vs. Bruna Colosio | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki - antuka | ||||
04.08.03 2. kolo kval. | vs. Yvonne Meusburger | 6-4, 3-6, 5-6, - Anna Foldenyi-Dicker - skreč | detail zápasu | |
04.08.03 1. kolo kval. | vs. Piia Suomalainen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Fontanafredda - antuka | ||||
23.06.03 štvrťfinále | vs. Alona Bondarenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.03 semifinále | vs. Delia Sescioreanu | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.03 1. kolo | vs. Elisabetta Monduzzi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.03 2. kolo | vs. Dragana Zaric | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.03 finále | vs. Darija Jurak Schreiber | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
16.06.03 1. kolo | vs. Petra Cetkovska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.03 2. kolo | vs. Kathrin Woerle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
09.06.03 1. kolo kval. | vs. Eszter Molnar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.06.03 2. kolo kval. | vs. Gala Leon Garcia | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
14.04.03 1. kolo kval. | vs. Jarmila Wolfe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hyderabad - tvrdý | ||||
03.02.03 1. kolo kval. | vs. Ryoko Takemura | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Linz - koberec | ||||
21.10.02 1. kolo kval. | vs. Stephanie Foretz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.04.02 1. kolo kval. | vs. Zsofia Szabo | 6-0, 6-0 | detail zápasu |