INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Greetje Minnen vs. Shalimar Talbi - Vzájomné zápasy
21.01.18 | kvalifik. | Greetje Minnen | Shalimar Talbi | 0-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Greetje Minnen form & Shalimar Talbi form
Greetje Minnen - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 štvrťfinále | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 kvalifik. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 štvrťfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Shalimar Talbi - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
16.07.21 štvrťfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-2, - Shalimar Talbi - skreč | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.21 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
29.04.21 3. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.21 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Dubai - tvrdý | ||||
01.04.21 štvrťfinále | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.03.21 2. kolo | vs. Bianca Turati | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 4-1, Ankita Raina - skreč | detail zápasu | |
29.03.21 kvalifik. | vs. Melis Yasar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu |